Cn

Mobile Phone: +86 18361445350

Products
Products

Key Words: Laser Cutter PlywoodLaser Engraving MachineLaser Rust RemovalHandheld Laser Welder

Home > Products > Laser Cutting > CO2 Laser Cutting Machine

wycinarka laserowa

maszyna do grawerowania laserowego

   Zostały tylko dwa dni na największą zniżkę   

Graweruj laserowo tekst, logo i zdjęcia na szerokiej gamie materiałów, w tym na drewnie, akrylu, kamieniu, metalu i nie tylko!

 • Grawerowanie laserowe z drewna, skóry, tektury, szkła i tworzyw sztucznych

 • Cięcie laserowe z cienkiego (do 3-5mm) drewna, skóry, tekstyliów i tworzyw sztucznych

 • Łatwy w obsłudze

 • Automatyczna regulacja wysokości ostrości dla szybkiej zmiany materiału

 • Powierzchnia robocza 600 x 400 mm, 1000 x 600 mm, 1300 x 900 mm or 1500 x 900 mm

 • Moc lasera 60-150W

 • Możliwość rozbudowy o moduł obrotowy

 • Nadaje się do użytku profesjonalnego


+86 18361445350

wmb@chanxan.com

 • Product Description
 • Product Characteristics
 • Performance Parameter
 • Application Field

Przykłady obróbki drewna

Handicrafts, Modeling and Interior Design Laser EngravingHandicrafts, Modeling and Interior Design Laser EngravingHandicrafts, Modeling and Interior Design Laser EngravingHandicrafts, Modeling and Interior Design Laser EngravingMaszyna laserowa CO2 Seria produkcyjna - Wycinarka laserowa i grawerka laserowa

Maszyny laserowe CO2 serii CW to wysokiej jakości i wytrzymałe maszyny, które doskonale nadają się do produkcji przemysłowej. Powierzchnia robocza może być automatycznie podnoszona i opuszczana za pomocą jednego przycisku. Dzięki wbudowanemu czujnikowi wysokości w głowicy laserowej maszyna może w pełni automatycznie ustawić ostrość, więc nie trzeba już wykonywać ręcznej pracy. Cięcie laserowe lub grawerowanie laserowe to idealny proces do obróbki dużej liczby materiałów. Laser na podczerwień topi lub odparowuje materiał, umożliwiając cięcie (wysoka moc lasera) lub grawerowanie (mała moc lasera). Podczas grawerowania laser odparuje wierzchnią warstwę, powodując zmianę struktury powierzchni. Maszyny laserowe CO2 serii CW są dostarczane z ciężkim przemysłowym wyciągiem powietrza i mają możliwość rozbudowy o moduł obrotowy. Seria CW jest odpowiednia dla firm poszukujących niezawodnej maszyny w przystępnej cenie.

Profesjonalne cięcie i grawerowanie od małych do dużych

Maszyny laserowe CO2 serii CW są idealne do profesjonalnego, seryjnego wykorzystania seryjnego cięcia i grawerowania małych i dużych przedmiotów o grubości do 15 mm. Moce lasera wahają się od 60 do 150W. Solidna konstrukcja sprawia, że ostatni produkt z serii wygląda dokładnie tak samo jak pierwszy produkt. Szybkość cięcia i grawerowania jest porównywalna z maszynami laserowymi CO2 serii CW.


Powierzchnia robocza

Maszyny laserowe CO2 serii CW mają powierzchnię roboczą 60 x 40 cm, 100 x 60 cm, 130 x 90 cm lub 150 x 90 cm. Maszyna jest standardowo wyposażona w łoże noża, na którym umieszczany jest materiał do wycinania lub grawerowania, ale maszyny laserowe CO2 serii CW mogą być również opcjonalnie wyposażone w łoże o strukturze plastra miodu. Łóżko o strukturze plastra miodu lepiej podtrzymuje materiał, jest to szczególnie przydatne, gdy tniesz elastyczne materiały, takie jak tkaniny lub regularnie wykonujesz małe przedmioty. Te małe przedmioty pozostają na podłożu o strukturze plastra miodu po cięciu.

Łatwa operacja

Zastosowany kontroler w maszynach laserowych CO2 serii CW jest taki sam, jak w innych maszynach laserowych CO2. Na w pełni graficznym wyświetlaczu możesz łatwo przygotować pracę laserową i graficznie śledzić postęp podczas cięcia lub grawerowania. Ten kontroler ma bardzo dobrą obsługę błędów, co czyni maszynę łatwą w użyciu dla (nietechnicznych) początkujących, ale także dla zaawansowanych użytkowników.

Laser Engraving and Engraver Machines


Łatwe w użyciu oprogramowanie laserowe

Przygotowanie przypisania lasera odbywa się za pomocą dołączonego oprogramowania laserowego. Wysyłasz cyfrowe projekty do maszyny laserowej i możesz sterować maszyną laserową. Dzięki temu oprogramowaniu możesz pracować na wielu warstwach z osobnymi ustawieniami w każdej warstwie, dzięki czemu można wykonywać połączone zadania z wieloma operacjami grawerowania lub cięcia. To oprogramowanie jest odpowiednie dla systemów Windows, MAC OSX i Linux i jest dostępne w wielu językach, w tym holenderskim, angielskim, francuskim i tak dalej. W dołączonej holenderskiej instrukcji znajdziesz obszerne informacje na temat obsługi oprogramowania i kontrolera lasera.

Handicrafts, Modeling and Interior Design Laser Engraving


Cięcie laserowe - samodzielnie narysuj lub zaimportuj

Do cięcia laserowego wykorzystuje się wycinanie rysunków w formacie wektorowym. W oprogramowaniu laserowym możesz samodzielnie stworzyć prosty projekt lub zaimportować plik wektorowy. Te pliki wektorowe pochodzą standardowo z większej liczby programów graficznych, takich jak Adobe Illustrator (format ai) lub bardziej technicznych programów, takich jak AutoCAD lub Fusion360.

Bezpośredni import plików pdf-wektorowych

Oprogramowanie lasera obsługuje następujące formaty wektorowe:

 • * ai - Adobe Illustrator. Draw the industry standard for vector.

 • .pdf - Portable Document Format. Standardized exchange of files.

 • .dxf - Drawing Exchange Format. Standardized export format of most mechanical design software

 • .svg - Scalable Vector Graphics. Format that is rapidly emerging and where a lot of open source software is available.


Szybko konwertuj obrazy rastrowe na pliki cięcia wektorowego

Dzięki oprogramowaniu laserowemu bardzo łatwo jest konwertować czarno-białe (rastrowe) obrazy na pliki wektorowe, dzięki czemu można je natychmiast wykorzystać do ich wycięcia.

Grawerowanie laserowe - importowanie obrazów

Możesz również użyć oprogramowania laserowego do importowania obrazów do grawerowania laserowego. MetaQuip często używa oprogramowania PhotoGrav do bardziej złożonych obrazów, co oznacza, że konwersja obrazów bez dalszego przetwarzania wstępnego lub końcowego jest zawsze idealna. Oprogramowanie lasera obsługuje następujące formaty:

 • * bmp

 • * .jpg * .jpeg

 • * .png

 • * .gif

 • * .tga

Bezpieczeństwo lasera i certyfikacja CETego typu maszyny pracują z niewidzialnym światłem laserowym o dużej mocy, które może powodować oparzenia, uszkodzenie oczu, a nawet ślepotę operatora maszyny, a także osób postronnych. Potraktuj poważnie bezpieczeństwo lasera i certyfikat CE przy zakupie tego typu maszyn laserowych i poproś o raporty bezpieczeństwa lasera i techniczne pliki konstrukcyjne od swojego dostawcy maszyny laserowej!


Maszyny do produkcji CO2 są zgodne ze wszystkimi obowiązującymi wytycznymi maszynowymi CE i normami bezpieczeństwa lasera. Maszyny CO2 Production są urządzeniami laserowymi klasy 1, co oznacza, że podczas normalnego użytkowania nikt nie może być narażony na promieniowanie laserowe. Po otwarciu lasera wszystkie lasery natychmiast się wyłączają, a bieżące zadanie lasera zostaje przerwane. Bezpieczeństwo przede wszystkim.Więcej o bezpieczeństwie lasera i certyfikacji CE ...Laser Engraving and Engraver Machines


Zawarte w standardzie

Seria CW jest wyposażona w przemysłowy wyciąg powietrza do usuwania oparów i pyłów uwalnianych podczas spawania laserowego. Kompresor powietrza, który zapewnia, że soczewka i głowica lasera pozostają czyste tak długo, jak to możliwe oraz przemysłowa chłodnica wody, która zapewnia, że tuba lasera pozostaje chłodzona podczas procesu laserowego. Jedyne, o co trzeba zadbać, to miejsce na maszynę, gniazdo 230VAC i kanał wylotowy powietrza (100mm).


Laser machine

Work surface 600 x 400 mm, 1000 x 600 mm, 1300 x 900 mm or 150 x 900 mm

Laser Engraving Machine for Plywood

Industrial water cooler

For active cooling of the laser tube. This is a closed system.


Laser Engraving Machine for Plywood

Air compressor

To create overpressure at the lens so that it does not pollute as quickly.


Laser Engraving Machine for Plywood

Exhaust fan

To quickly remove welding fumes. Required: direct air discharge to the outside (150mm) or air filter.
Laser Engraving Machine for Plywood

Laser software - Windows, MAC OSX, Linux

Laser software to import vector files and raster images or prepare a simple laser job directly for laser processing.

Dutch-language product and software manual


Applications

 • wood engraving

  wood engraving

 • key chain laser engraving

  key chain laser engraving

 • craft laser engraving

  craft laser engraving

Subscriber:wycinarka laserowa

Name

Tel

Email

CAPTCHA